|
|
|
|
|
NANNA XL i Glostrup Shopping Center åbnede i 2004 og er blevet gennemgribende renoveret i 2010 i forbindelse med renoveringen af centret.
Butikken bestyres af Lene som sammen med sine kollegaer sætter service og kundebetjening i højsædet. Når du kommer ind i butikken i Glostrup bliver du mødt af et smil og et positivt personale, der står klar til at finde det helt rigtige til dig. Kom ind og oplev stemningen i butikken.
Vi forhandler tøj fra alle de kendte stormodemærker og er en multibrand forretning, hvilket betyder vi er leverandøruafhængige. Vi forhandler produkter fra Zhenzi, Crizpy, Zizzi, Zay, Cassiopeia, VETO, Kinell, Bitavant Ulsø m. fl. Ud over tøj sælger vi også lingeri, accessories, o.l.
Vi glæder os til at se dig i butikken
|